2020-04-02

Dzień dobry

Witam serdecznie w kolejnym tygodniu nauczania zdalnego. Przed nami tak zwany Wielki Tydzień. Jest to czas, kiedy przypominamy sobie historie biblijne związane z ostatnimi dniami życia Pana Jezusa na ziemi. W Biblii czytamy: " Miłujmy więc, gdyż On nas przedtem umiłował." I list Jana 4,19.

Wielki Czwartek - przypominamy sobie jak to Pan Jezus umył nogi swoim uczniom, Dał nam przez to przykład, że mamy sobie pomagać.

Wielki Piątek - przypominamy sobie śmierć Pana Jezusa, który z miłości do ludzi umarł, by nas ratować i zostać naszym Zbawicielem. Pan Jezus uczynił to ponieważ bardzo, bardzo nas kocha.

Zadanie - proszę zaśpiewajcie sobie piosenkę "Jezus kocha takie dzieci jako ja (ty, my). Ja też ją sobie zaśpiewam.

Pozdrawiam - Renata Szczypka