2021-02-26 Rekrutacja 2021/2022

 W załączeniu przesyłam instrukcję do podpisu elektronicznego oraz zasady rekrutacji, Zgodnie z ustaleniami wystarczy jeden podpis na wniosku ( dotyczy dzieci nowo przyjętych na rok szkolny 2021/2022. 

2021-02-25 #Szczepimy się

Zapraszam Państwa do udziału w kampanii #Szczepimy się 

2020-12-21 Życzenia Bożonarodzeniowe

Z okazji Świąt Bożego Narodzeni

składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia.

Niech te piękne Święta

będą niezapomniany czasem

 spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień.

Życzymy, aby odbyły się w spokoju, radości, wśród najbliższych.

Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem

życzymy zdrowia, pomyślności

 i spełnienia marzeń.

 Życzy Dyrekcja, Pracownicy oraz Dzieci 

                                                     Świąteczna kartka sylwestrowa #kartki #sylwester #bożenarodzenie #polska  #zima #święta #wigilia #ży… | Merry christmas images, Christmas images,  Christmas ornaments

2020-12-02 Podziękowania

Składam serdeczne podziękowania Wam Kochani Rodzice za tak liczne wzięcie udziału w akcji mikołajkowej na rzecz podopiecznych z PDPS w Skoczowie.

10 pięknych roślin doniczkowych kwitnących zimą - Allegro.pl

2020-12-02 Mikołajki

Spotkanie z Mikołajem i jego świtą odbędzie się w przedszkolu dnia 4.12.2020 tj. w najbliższy w piątek w godzinach dopołudniowych.

Święty Mikołaj W Kostiumie Niosącym Worek | Darmowy Wektor

2020-11-23 Akcja mikołajkowa dla dzieci PDPS

Szanowni rodzice

W związku z tym, że w tym trudnym okresie pamiętamy również o dzieciach i młodzieży z Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Skoczowie, (z którą prowadzimy systematyczną współpracę od wielu lat zapraszając je na zajęcia, przedstawienia teatralne, imprezy integracyjne), chcielibyśmy im też sprawić nieco radości w okresie świątecznym, organizując dla nich przy współpracy z Państwem prezenty mikołajkowe. Wspólnie z zarządem Rady Rodziców działającej przy naszej placówce podjęliśmy taką akcję. Bardzo prosimy o materiały papiernicze (wybór należy do Państwa)- kredki, plastelina, ciastolina różne kolory, bloki rysunkowe białe i kolorowe, kleje, zeszyty w kratkę, w linię, mazaki, kolorowanki, książeczki, puzzle, teczki kolorowe itp. Ze zgromadzonych artykułów zorganizujemy paczki i przekażemy podopiecznym domu.
Materiały nowe można przynosić do przedszkola do dnia 2.12.2020 do godz 8:00, przekazując je osobom odbierającym Państwa dzieci.
Bardzo dziękuję za zrozumienie oraz udział we wspólnym działaniu,

pozdrawiam Joanna Stekla wraz z Zarządem RR

Naklejka na szybę drukowana na folii szronionej mikołaj 2 - Sklep  Naklejkomania

2020-09-23 Deklaracja Dostępności

Przedszkole Publiczne nr 3 w Skoczowie zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej http://www.pp3.mzo.skoczow.pl

2020-09-23 RELIGIA KATOLICKA

2020-09-01 Ubezpieczenie 2020

1. Oplata za ubezpieczenie do dnia 21.09.2020 ( poniedziałek)  kwota 50 zł na cały rok .

Szczegóły oferty  w załączeniu. Jeżeli nie będziecie Państwo korzystać z przedstawionej oferty prosimy o skan polisy innego ubezpieczyciela i przesłanie na adres pp3@mzo.skoczow.pl

2. Opłata na Radę Rodziców na cały rok wynosi 80 zł.

Powyższe kwoty proszę o przekazanie  do teczek w zaklejonej i opisanej kopercie imieniem       i nazwiskiem dziecka. Teczki zostaną odebrane z przejścia przedszkola i przekazane do kancelarii przedszkola. 

 Dziękuję Joanna Stekla 


2020-09-01 Przypomnienie

Szanowni Rodzice!

1. Proszę o wydrukowanie  pliku- zgody rodzice i dostarczenie do przedszkola. Szczegółowa informacja podana  27.08.2020.

2. W dniu dzisiejszym otrzymacie Państwo w teczkach dokumenty związane z realizacją programu unijnego  - W przedszkolu odkrywam świat - . Proszę o wypełnienie dokumentów oraz ich podpisanie. Komplet dostarczyć do  placówki w następnym dniu. Szczegółowa informacja dotycząca programu unijnego podana 5.08.2020.

 Dziękuje  Joanna Stekla 


Przejdź do strony: