2020-05-11
RELIGIA KATOLICKA

Szczęść Boże, witam Rodziców i wszystkie kochane przedszkolaki.

Jak się macie? Mam nadzieję, że dobrze i jesteście zdrowi. Pewnie wielu z Was urosło i nauczyło się różnych potrzebnych rzeczy. Bardzo się cieszę z wszystkich od Was otrzymanych wiadomości, Waszych zdjęć i wykonanych zadań. Brawo!

Proszę w moim imieniu  przekazać dzieciom, że cieszę się z ich zdalnej pracy, często o nich myślę, pamiętam i modlę się za nie. Każda wiadomość jest dla mnie cenna i bardzo się z niej cieszę. Zatem przypominam, że można przesyłać mi prace dzieci i zdjęcia na maila: kasiaczujak@onet.eu

Nasze kolejne zdalne spotkanie przypada już w maju. To piękny miesiąc, w którym oddajemy część Maryi, modląc się do Boga przez jej wstawiennictwo. W tym roku przede wszystkim o ustanie epidemii. Zapraszam do tej rodzinnej modlitwy.

Jesteśmy dziećmi Bożym i staramy się pamiętać o modlitwie czyli o rozmowie z Bogiem. Chcemy też poznawać Boga, który jest naszym Ojcem i z miłości posłał na świat Jezusa, swojego Syna. Kolejne zadania w książeczce będą pomagały nam poznawać świat wokół nas i ten, w którym możemy spotykać się z Bogiem . Zapraszam do kolejnych zadań w książeczce.

DZIECI 3 – LETNIE:

KATECHEZA 29. W PRZEDSZKOLU

DZIECI 4 – LETNIE:

KATECHEZA 29. JEZUS CZYNI CUDA

KATECHEZA 50. MARYJA NASZĄ MATKĄ

DZIECI 5 – LETNIE:

KATECHEZA 46. JESTEM KOCHANYM DZIECKIEM BOGA

KATECHEZA 47. KOCHAM I SZANUJĘ TATĘ

DZIECI 6 – LETNIE:

KATECHEZA 41. KIEDY W KOŚCIELE SIĘ ZBIERAMY, TO JEZUSA SŁÓW SŁUCHAMY

KATECHEZA 42. JEZUS ZE MNA SPOTKAĆ SIĘ CHCE, DO SWEGO STOŁU ZAPRASZA MNIE.

Dziękuję za przeczytanie tych informacji i pomoc dzieciom.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.

Katechetka Kasia Czujak