2020-06-22
RELIGIA KATOLICKA

Szczęść Boże, witam Rodziców i wszystkie kochane przedszkolaki. Mam nadzieję, że wszyscy cieszą się dobrym zdrowiem i pomimo niesprzyjającej pogody dobry humor nikogo nie opuszcza.

To już nasze ostatnie spotkanie. Nikt z nas nie przypuszczał, że tak potoczy się ten rok przedszkolny. Chciałam Wszystkim Państwu gorąco podziękować za ogrom pracy, który włożyliście w zdalne katechezy, ale i wcześniej za kilka miesięcy, kiedy dzieci chodziły do przedszkola. Za czytanie moich wiadomości, pomoc przy uzupełnianiu zadań w książeczce, przesyłanie. Jestem wdzięczna za waszą cierpliwość i wytrwałość. Jestem przekonana, że czas, który poświęciliście dzieciom zaowocuje w przyszłości.  Bez Waszej pracy z dzieckiem  wiele ważnych treści religijnych zostałoby pominiętych. Drodzy Rodzice  jesteście nieocenieni i należy się Wam pochwała. DZIĘKUJĘ moim kochanym PRZEDSZKOLACZKOM, których odrobione zadania podziwiałam co tydzień, najpierw na katechezie w przedszkolu, a potem w internecie.  Jestem z Was dumna, choć wiem, że czasem trudno się było zmobilizować.

Ostatnia katecheza jest o wakacjach. To upragniony przez wszystkich czas odpoczynku i nabierania sił. Może w tym roku będą one wyglądały nieco inaczej, jak sobie wielu planowało. Życzę, żeby były zdrowe i bezpieczne. Pamiętajcie, że wakacje mają być z Bogiem, a nie od Boga.

WAKACJE RADOŚNIE PRZEŻYWAMY I O BOGU PAMIĘTAMY.

Starszym dzieciom proponuję obejrzenie wakacyjnej prezentacji: https://view.genial.ly/5edf800cfecd2e0dafa67499/interactive-image-nasze-wakacje-z-bogiem

Zapraszam do  kolejnych zadań  książeczce.

DZIECI 3 – LETNIE:

KATECHEZA 40. WAKACJE

DZIECI 4 – LETNIE:

KATECHEZA 53. WAKACYJNY ODPOCZYNEK

DZIECI 5 – LETNIE:

KATECHEZA 53. WAKACJE CZASEM RADOSNEGO WYPOCZYNKU Z BOGIEM

DZIECI 6 – LETNIE:

KATECHEZA 34. CHOĆ WAKACJI NADSZEDŁ CZAS, JEZUS ZAWSZE CZEKA NAS

Kto będzie chciał to proszę w wolnym czasie uzupełnić ćwiczenia i te katechezy, których  niestety nie udało nam się w tym roku przedszkolnym zrealizować ze względu na pandemię.

Na końcu książeczek dla dzieci 4, 5, 6 – letnich są kartki z dyplomami na zakończenie katechezy, proszę je dzieciom w moim imieniu wypełnić.

Zachęcam i zapraszam do modlitwy prosząc o ustanie epidemii, a szczególnie o zdrowie dla chorych i naszego księdza proboszcza.

A jeżeli ktoś w czasie wakacji będzie chciał do mnie napisać i pochwalić się wakacyjnymi przygodami, to mój Messenger Katarzyna Czujak „ prawie” zawsze włączony:)

Dziękuję za ostatnią katechezę, pozdrawiam Wszystkich serdecznie

Katechetka Kasia Czujak

PANIE BOŻE, CHWALĘ CIEBIE